Rezerwacja miejsca na "Szkolenie surviwalowe SURVIVAL 32h - SERE"

Data: od 2024-09-28 09:00 do 2024-09-29 17:00

Miejsce: Camp Formoza okolice Nowego Miasta nad Wartą

Cena: 590 PLN

Survival 32h z elementami SERE (ang. Survival, Evasion, Resistance, Extraction) Jeśli chcesz i się odważysz to rekomendujemy Ci kurs survivalowy z elementami wiedzy na temat SERE. SERE jedne z najcięższych kursów jakich uczą się najlepsi żołnierze w różnych armiach świata. Przekonasz się i sprawdzisz na własnym organizmie w jaki sposób poradzić sobie z trudnościami i przeciwnościami losu, który może cię spotkać. Nasi doświadczeni instruktorzy wprowadzą Cię w zupełnie inny świat gdzie nie ma komputerów, telefonów, prądu i gazu a jedynym światłem w ciemnościach jest ogień… no i może latarka lub światło chemiczne (ukryte). Na kursie dowiesz się wielu istotnych rzeczy i być może podwyższysz swoją wiedzę o kolejny poziom ( ale to zależy od Ciebie). Ale pamiętaj że nie będzie łatwo a ty będziesz musiał wykonać wszystkie zadania zlecone przez instruktorów. Wstań zza biurka, podnieś d…ę z fotela i przyjedź do Camp Formoza gdzie najlepsi szkolą najlepszych.

Szkolenie poprowadzi „KOWAL”
– specjalista rozpoznania. Absolwent, a następnie wieloletni instruktor elitarnego kursu "PATROL", opracowanego dla dowódców pododdziałów rozpoznawczych Wojsk Lądowych. Advanced SERE Instructor (ang. Survival, Evasion, Resistance, Extraction). CAC Instructor (ang. Conduct After Capture). Bierze czynny udział w szkoleniu SERE na poziomie C, tworzącym profesjonalny pakiet szkolenia zarówno żołnierzy, jak i personelu wojskowego narażonego na izolację w najwyższym stopniu (ang. HRI - High Risk of Isolation or/and Exploitation), jak i kandydatów na instruktorów SERE oraz instruktorów zaawansowanych SERE na potrzeby SZ RP.

Autor książek: "Snajper – ukryta broń dowódców", "Snajperzy w operacjach specjalnych", "Niewidzialni - maskowanie na polu walki", "Survival podczas szkolenia SERE" oraz "Unikanie podczas szkolenia SERE", która będzie miała premierę w 2024 r.
Przygotujemy Cię na najgorsze w najlepszych warunkach.