Rezerwacja miejsca na "Bądź gotowy 3 moduły"

Data: od 2024-06-08 09:00 do 2024-06-09 19:00

Miejsce: Camp Formoza Jadwigów Wielkopolska okolice Jarocina i zajęcia na strzelnicy drugiego dnia Strzelnica Karczemka LOK k/Pleszewa

Cena: 640 PLN

Bądź Gotów – Zadbaj o Swoje Bezpieczeństwo i Najbliższych!

„Lepiej być przygotowanym na to, co może nigdy nie nadejść, niż zaskoczonym, gdy się wydarzy."

Podnieś swoje umiejętności przetrwania i przygotowania do sytuacji kryzysowych na naszym kompleksowym szkoleniu "Bądź Gotów". W trosce o bezpieczeństwo, oferujemy ci możliwość zgłębienia wiedzy pod okiem doświadczonych instruktorów survivalu, taktyki i obsługi broni.
Co oferuje szkolenie "Bądź Gotów"?

Moduł 1: Survival 24h
Nauczysz się podstawowych umiejętności przetrwania, takich jak rozpalanie ognia, budowanie schronienia, pozyskiwanie i przygotowanie jedzenia, oraz filtrowanie wody. Doświadczysz nocy w warunkach improwizowanych, co zapewni ci solidne podstawy w przetrwaniu w dzikiej naturze.

Moduł 2: Ucieczka z Miasta
Skoncentruj się na przygotowaniu plecaka ewakuacyjnego. Zyskasz szansę na porównanie gotowych systemów ewakuacyjnych firmy Help Bag z własnymi rozwiązaniami, co pozwoli ci zoptymalizować twój zestaw na wypadek nagłej ewakuacji.

Moduł 3: Podstawy Obsługi Broni
Pod okiem byłego operatora JW Formoza "Rafi", nauczysz się obsługi broni krótkiej oraz karabinów. Szkolenie obejmuje zarówno teorię, jak i praktyczne ćwiczenia strzeleckie, co jest nieocenione w sytuacjach wymagających samoobrony.
Poznaj naszych instruktorów

Kowal - certyfikowany instruktor wojskowego survivalu SERE, autor renomowanych książek o survivalu.
Instruktorzy Camp Formoza - specjaliści od nawigacji i przygotowania do selekcji do wojsk specjalnych, zapewniający wszechstronne szkolenie survivalowe.
Rafi - były członek elitarnych jednostek Formozy, ekspert od taktyki i strzelectwa, który przekazuje uczestnikom swoje bogate doświadczenie z misji bojowych.

Cennik - CENA PROMOCYJNA DO KOŃCA KWIETNIA w przed sprzedaży

Moduł 1: Survival 24h
Moduł 2: Ucieczka z Miasta -
Moduł 3: Podstawy Obsługi Broni -
Pakiet 3 moduły - 640 zł/osoba